Химическая, нефтехимическая и нефтегазовая:

 • Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж "Пірена-1"

  Піноутворювач загального призначення для гасіння пожеж

  З травня 2008 року в арсеналі підприємства "Пірена" з'явилася нова продукція – піноутворювач для гасіння пожеж з підвищеною вогнегасною здатністю "Пірена-1". Завдяки його технічним характеристикам, піноутворювач для пожежогасіння "Пірена-1" ефективно використовується для гасіння нафти і нафтопродуктів.

  Перш ніж купити піноутворювач, слід чітко представляти його властивості і сферу застосування.

  Піноутворювач "Пірена-1": 

  • використовується для гасіння пожеж класів А (підкласи А1, А2) і В (підклас В1);
  • екологічно чистий (Висновок Державної санітароно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-07/102509 від 22.12.2010р.); 
  • бологічно м'який (здатність піноутворювача для пожежогасіння до розпаду - більше 90%);
  • має підвищену вогнегасну здатність;
  • температура застигання доведена до мінус 50С, відповідно розширився діапазон його вживання (+20С...+500С)
  • сертифікат відповідності в системі УКРСЕПРО UA 1.016.0040558-11 ДСТУ 3789-98 ТУ У 24.6-20166240-002:2010
  Детальніше...
 • Каска пожежного «КП-10»

  Каска пожежного «КП-10»

   

  В 2010 році була розроблена нова модель каски пожежного "КП-10", технічні характеристики якої на порядок перевищують показники каски "Пірена", яка на сьогоднішній день знята з виробництва.

  Каска "КП-10" забезпечує ефективний захист голови від дії підвищених температур (до +2200С) і відкритого полум'я. Виріб стійкий до дії хімічних середовищ (кислот, лугів, гідроксиду натрію, трансформаторних масел, піноутворювачів), статичного і динамічного навантаження.

  В порівнянні з каскою пожежного "Пірена", конструкція каски "КП-10" повністю змінена.

  Оболонка каски виготовлена з модифікованого негорючого полікарбонату, армованого лавсановим волокном. Даний матеріал розроблений і виготовляється в Німеччині. 

  Матеріал оболонки каски, при дії відкритого полум'я з температурою до 10000С, не стікає краплями і самозатухає протягом, не більш, 5 сек.

  Оболонка каски не руйнується, навіть при дії удару з енергією більше 120 Дж (при нормі ДСТУ 80 Дж) Захисне скло забирається всередину каски. Конструкція дозволяє встановлювати додаткове оснащення, наприклад ліхтар або переговорний пристрій. 


  Сертифікат типу UA.TR.056.0031-16


  Детальніше...
 • Захисний одяг пожежного «Фенікс» тип STANDART

  Захисний одяг пожежного «Фенікс» тип STANDART

  Захищає від теплових потоків, можливих викидів полум'я, а також від небезпечних факторів навколишнього середовища при роботі в екстремальних ситуаціях. Водонепроникний і захищає від дії ПАР. Конструкція костюма забезпечує повітрообмін підкостюмного простору.

   
  Зберігає еластичні властивості в зимових умовах. Є відділення для рації. Захисний одяг "Фенікс" виготовляється з високоякісної голландської тканини TEN CATE PROTECT, яка поєднує в собі не тільки ефективний захист від вогню, ПАР і нафтопродуктів, а й має властивість вільної циркуляції повітря.

   
  Костюм «Фенікс» тип Standart з додатковою МВО просоченням виготовлений з вогнезахисної антистатичної тканини FLAMESTAT COTTON (виробництво фірми CARRINGTON, Англія) з вогнетривкої і масло-водовідштовхувальним (МВО) просоченням.
  МВО просочення обволікає волокна тканини, що дозволяє їм залишатися сухими під впливом вологи. Дана властивість значно полегшує роботу пожежних, тому що при попаданні під струмінь води, тканина костюма не вбирає вологу, тим самим не збільшується вага костюма. У зимовий період виключається можливість обмерзання вироби.


  У стандартній комплектації костюм тришаровий:

   
  зовнішній шар складається зі спеціалізованого високоякісного вогнезахисного матеріалу TEN CATE PROTECT або FLAMESTAT COTTON
  2й шар - тканина з водозахисним покриттям.
  3й шар - подкладная тканину.


  У комплект поставки входять:
  -куртка
  -полукомбінезон


  При необхідності костюм може комплектуватися знімною теплоізолюючих підстібками, яка складається з ватину і бавовняної тканини. Пристібається до костюму на гудзики, що дозволяє зберегти тепло при роботі в зимовий період, а також зменшити вагу костюма і збільшити тепловідвід при роботі в літній період.


  Сертифікат перевірки Типу UA.TR.016.B.1473-16

  Детальніше...
 • Костюм кислотозахисний «Захисник»

  Костюм кислотозахисний «Захисник»

  Призначається для захисту від прямої дії азотної кислоти високих концентрацій, при роботі з лугами, соляною, сырчаною, фосфорною кислотою, олеумом.

  Використовується при проведенні аварійних і ремонтно-профілактичних робіт технологічним персоналом промислових підприємств.

  Костюм складається з куртки з капюшоном і брюк. Конструкція куртки передбачає захист від можливого прямого обліва зверху. Можливе вживання протигаза.

  За бажанням замовника, можливе герметичне кріплення чобіт до брюк.


  Вага костюма: 2 кг.

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)

  Детальніше...
 • Костюм изолюючий «Рятувальник-2М»

  Костюм изолюючий «Рятувальник-2М»

  ПРИЗНАЧЕННЯ: Захист від дії хлору, аміаку, мінеральних кислот і інших хімічних речовин. Конструктивно виглядає як герметичний комбінезон з м'яким обтюратором.

  Лаз горизонтальний по лінії грудей. Костюм комплектується спеціальним захисним жилетом з капюшоном з панорамним оглядовим склом для захисту дихального апарату і голови від можливого обліва рідких агресивних речовин.

  Виріб використовується для захисту від будь-яких сильнодіючих отруйливих речовин в рідкому стані.

  Час роботи костюма обмежується лише можливістю дихальної системи.

  Детальніше...
 • Костюм изолюючий «Рятувальник-2»

  Костюм изолюючий «Рятувальник-2»

  Костюм ізолюючий «Рятувальник-2» - надійний спосіб захисту спорядження, взуття, одягу, відкритих ділянок шкіри від контакту з сильно забруднюють або помірно небезпечними їдкими хімічними речовинами в рідкій формі.

  Детальніше...
 • Костюм изолюючий «Рятувальник-1П»

  Костюм изолюючий «Рятувальник-1П»

  ПРИЗНАЧЕННЯ: Захист від дії хлору, аміаку, мінеральних кислот і інших хімічних речовин.

  ВЖИВАННЯ: При проведенні аварійних і ремонтних робіт спеціалізованими підрозділами в процесі ліквідації промислових аварій, аварій на транспорті і т. п. 

  КОНСТРУКЦІЯ: Герметичний одношаровий комбінезон з оглядовим склом. Чоботи і рукавички кріпляться герметично. Лаз костюма вертикальний з герметичною блискавкою ("Tizip" виробництва Німеччини). 

  Чоботи, ("Eurofort S5"), з ударо-проколозахисними елементами, герметично сполучені з комбінезоном. Дихальний апарат розміщується усередині костюма.

  Детальніше...
 • Костюм изолюючий «Рятувальник-1»

  Костюм изолюючий «Рятувальник-1»

  Костюм є ефективним і надійним способом захисту при роботі в епіцентрі аварії, пов'язаної з викидом сильнодіючих хімічних речовин (особливо рідкого хлору, аміаку, соляною, сірчаною, азотної кислоти).

  Сфера застосування. Костюм незамінний при ліквідації аварійних ситуацій на промислових підприємствах, транспорті, проведенні ремонтних робіт і т. д. Основними споживачами костюма “Рятувальник-1” є газорятівні служби підприємств і підрозділи МНС.  

  Конструктивно виглядає як двошаровий герметичний комбінезон з повітрянним прошарком капюшоном з панорамним оглядовим склом. Лаз вертикальний з герметичною блискавкою ("Tizip" виробництва Німеччини). Чоботи, ("Eurofort S5"), з ударо-проколозахисними елементами, герметично сполучені з комбінезоном. Дихальний апарат знаходиться всередині костюма.

  Можливе виготовлення полегшеної одношарової моделі (”Рятувальник-1П”)

  Час перебування людини в костюмі повинен регламентуватися часом роботи дихального апарату.

  Температурний режим експлуатації -400C... +400C.

  Вага костюма не більше 12 кг.

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)

  Сертифікат відповідності UA 1.068.0137130-14

  Детальніше...
 • Спеціальний водо-теплозахисний костюм з елементами позитивної плавучості «Аква-ТП»

  Спеціальний водо-теплозахисний костюм з елементами позитивної плавучості «Аква-ТП»

  Костюм призначений для захисту рятувальників в умовах проведення аварійно-рятівних робіт при повенях, а також при аваріях водопровідно-каналізаційних систем і на підприємствах Теплокоммуненерго.

  Виключає повне занурення людини у воду нижче рівня грудей за рахунок елементів позитивної плавучості. Костюм водонепроникний, зручний в роботі. Його конструкція забезпечує захист рятувальника від температур від 0°С до +80°С впродовж тривалого часу, а також дозволяє без ризика здолати глибокі місця на плаву без допомоги сторонніх пристосувань з можливістю транспортування, при цьому, одного постраждалого.

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)


  Детальніше...
 • Костюм водо-нафтозахисний «Аква-Н»

  Костюм водо-нафтозахисний «Аква-Н»

  Конструктивно костюм виглядає як куртка із знімним капюшоном з пелериною і напівкомбінезон. При необхідності, костюм може комплектуватися знімною утеплюючою підкладкою. Також можливе герметичне кріплення чобіт. Поєднується з будь-якою дихальною апаратурою.  

  Костюм використовується при проведенні ремонтів свердловин, нафтопроводів та інших об'єктів видобутку, транспортування і переробки нафти. Призначений для захисту від води, нафти та продуктів її переробки.

  Крім того, орієнтуючись на специфічні вимоги працівників шахт, нами були проведені додаткові випробування даного виробу із залученням Державного Макіївського науково-дослідного інституту безпеки роботи в гірській промисловості (МакНДІ).

  Результати проведених випробувань визнали водо-нафтозахисний костюм "Аква-Н"  (ТУ У18.2-20153970-010:2010) відповідним вимогам ГОСТ 27643-88 тип В. 

  Крім того, випробування якості матеріалу, що використується при виробництві даного костюму, показали його перевагу не лише над вимогами вказаного ГОСТу, але і над підвищеними вимогами ТУ У 18.2-05389942-017:2008 за яким виробляється матеріал для костюму «Аква-Н».

  Вага костюму: 2 кг. 

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)  Сертифікат відповідності UA 1.068.0019274-14

  Результати випробувань тканини

  Найменування показника Од. вимірювання                Величина показника              

  за вимогами

   ТУ У 18.2-05389942-017:2008

  (тканина ПКБК-01)

  за результатами випробувань

   

  (тканина ПКБК-01) 

  Маса 1м2  г/м2  350 589

  Розривне навантаження, не менше      

  О

  У

   

   

  Н

  Н

   

   

  392

  294

   

   

  1141

  452

  Подовження при розриві, не більш

  О

  У

   

   

  %

  %

   

   

  -

  -

   

   

  14,6

  20,2

  Товщина мм - 0,60
  Водопроникність водонепроникний водонепроникний
  Водопроникність швів водонепроникний водонепроникний
  Детальніше...
 • Спеціальный термозахисний костюм «Індекс-1200»

  Спеціальный термозахисний костюм «Індекс-1200»

   

  Призначений для використання при гасінні пожеж великої інтенсивності (на нафтосховищах, нафтових і газових фонтанах), включаючи прямий контакт і вхід у відкрите полум'я. У цьому костюмі рятувальник може знаходитися в епіцентрі вогню протягом, як мінімум, 5 хвилин.

  "Індекс-1200" - унікальний костюм. Матеріали і конструкція, які використовуються при виробництві костюма, забезпечують його багаторазове використання при безпосередньому контакті з відкритим вогнем. 

  "Індекс-1200" - це багатошаровий напівкомбінезон і куртка з капюшоном з оглядовим двошаровим склом зі світлофільтром, апарат знаходиться усередині костюма.

  Сертифікат відповідності UA 1.068.0137157-14

  За результатами конкурсу МНС України на найкращу продукцію у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, в номінації «Засоби індивідуального захисту», термозахисний костюм «Індекс-1200» завоював І місце і отримав Диплом і кубок.

  Детальніше...
 • Спеціальний термозахисний костюм «Індекс-3»

  Спеціальний термозахисний костюм «Індекс-3»

  Термозахисний костюм "Індекс-3" є модифікованим варіантом костюма "Індекс-1"  з покращеними термостійкими властивостями (до +4000 С)

  Надійно захищає рятувальників від теплового випромінювання високої інтенсивності, дозволяє тривалий час знаходитися в безпосередній близькості від  спалаху і з високою мірою мобільності і ефективності виконувати необхідні роботи по ліквідації аварійних ситуацій.

  "Індекс-3" застосовується при ліквідації пожеж на промислових підприємствах, транспорті і ін. об'єктах, при проведенні ремонтних робіт і обслуговуванні технологічних процесів, пов'язаних з виділенням великої кількості тепла. 

  Складається з напівкомбінезона, краг, бахіл і куртки з капюшоном з оглядовим склом. Дихальний апарат розташований усередені вироба.

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)

  Детальніше...
 • Спеціальний термозахисний костюм «Індекс-1»

  Спеціальний термозахисний костюм «Індекс-1»

  Надійно захищає рятувальників від теплового випромінювання високої інтенсивності, дозволяє тривалий час знаходитися в безпосередній близькості від спалаху і з високою мірою мобільності і ефективності виконувати необхідні роботи по ліквідації аварійних ситуацій.

  "Індекс-1" застосовується при ліквідації пожеж на промислових підприємствах, транспорті і ін. об'єктах, при проведенні ремонтних робіт і обслуговуванні технологічних процесів, пов'язаних з виділенням великої кількості тепла. 

  ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008

  Сетрифікат відповідновті  UA 1.068.0137159-14

  Детальніше...

Notice: Undefined property: stdClass::$sectionid in /home/d/domdomofru/pirena/public_html/plugins/content/MultiAds.php on line 102

Notice: Undefined property: stdClass::$sectionid in /home/d/domdomofru/pirena/public_html/plugins/content/MultiAds.php on line 119

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...