Урочистий майстер-клас з використання пневматичної рятувальної подушки "MILAGRO 2"

Друк

30 січня на базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м Хмельницький відбувся майстер-клас з використання амортизаційної подушки на пневматичному каркасі MILAGRO 2, що отримала неофіційну назву - «Куб життя».

Наше підприємство було представлено генеральним директором компанії, презентацію відвідали виконуючий обов'язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернілевський, керівний склад Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області та його місцевих пожежно-рятувальних підрозділів.

Оскільки дана пневматична рятувальна подушка є першою в Україні, ТОВ НВП "Пірена" провело навчання з правильної та безпечної експлуатації нового для співробітників ДСНС обладнання, а також були надані рекомендації щодо використання і зберігання "Куба Життя".

Після проходження такого навчання, і представники служб ДСНС, і присутні журналісти мали можливість першими перевірити рятувальну подушку "MILAGRO 2" в роботі, зробивши стрибки на неї з різної висоти.

Всі учасники презентації пневматичної рятувальної подушки "MILAGRO 2" зійшлися на думці, що «Куб життя» незамінний, якщо для евакуації людей неможливо використовувати сходи, або сходова клітка в будинку сильно задимлена.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...