Відтепер ми у Вінниці!

Друк

Шановні колеги та партнери! Несподіване і підле військове вторгнення терористичних військ РФ на східні території України перекалечіло долі багатьом українцям, постраждало багато підприємств. У зв'язку з неможливістю продовжувати свою діяльність у період окупації міста Сєвєродонецьк, наше підприємство протягом червня-липня 2014 змушене було в екстреному порядку евакуювати своє виробництво до міста Вінниці. В даний час процес переїзду підприємства повністю завершений. Відновлена робота всіх без винятку виробничих цехів, в тому числі і цех з виробництва каски пожежного, і цех виробництва піноутворювачів для пожежогасіння, і цех з виробництва спеціальних захисних костюмів.

В процесі переїзду наше підприємство продовжувало приймати замовлення наших клієнтів і відвантажувати продукцію, від наявності або відсутності якої може залежати життя людей.

З вересня 2014 року НВП «Пірена» зареєстровано у м.Вінниця, виробнича база розташовується в Вінницькому районі, с. Якушинці.

Хочемо висловити щиру подяку усім, хто активно сприяв в евакуації підприємства і допомогав у оперативному розгортанні виробництва на новому місці.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...