Відкрита реклама фальсифікату в інтернеті і друкарських виданнях – перший крок до трагедії.

Друк

Нам стало відомо, що деякі «не чисті на руку» фірми, а також приватні підприємці широко рекламують контрафактну продукцію під маркою «Пірени» в мережі Інтернет і популярних спеціалізованих друкарських виданнях.

Це може ввести в оману споживачів і привести до трагічних наслідків. Так, наприклад, в спеціалізованому журналі «Пожежна безпека» активно дає рекламу ЧП Пономаренко І. В. (м. Дніпропетровськ), який, окрім піноутворювача «Сніжок», пропонує до постачання каску пожежну «Пірена».

Повідомляємо, що каска «Пірена», була знята з виробництва в 2010 р., оскільки вона перестала відповідати сучасним нормам безпеки. На сьогоднішній день ТОВ «Пірена» є постачальником єдиної сертифікованої каски в Україні «КП-10»ДСТУ 3728, ТУ У 25.2-20166240-001:2010 Сертифікат відповідності UA 1.068.0112661-10.

Шановні партнери! Ми ще раз просимо вас бути пильними! Звертайтеся лише до виробника, який гарантує якість, надійність і безпеку продукції протипожежного призначення, що поставляється! Ми просимо вас користуватися інформацією про продукцію «Пірени» лише з нашого офіційного сайту  www.pirena.com.ua  або подзвонивши по телефонах, вказаних на сайті.

Ми надалі,  на своєму офіційному сайті, в рубриці Новини, інформуватимемо вас про випадки діяльності подібних «не чистих на руку» фірм, повідомлятимемо вам їх назву, адресу, П.І.Б. перших керівників або менеджерів зі збуту, для того, щоб максимально забезпечити вас від можливого постачання фальсифікованій продукції.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...