Виявлений випадок постачання контрафактної продукції!

Друк

У березні 2011 р., тендерним комітетом «Приватбанку» проводився тендер на закупівлю піноутворювача загального призначення для ВАТ «Марганецький ГОК».  

Переможцем тендеру на постачання піноутворювача «Пірена», стало ТОВ «Пожтехнологія» (м. Дніпропетровськ, вул. Перекопськая, 2). Даний піноутворювач, як морально застарілий і  не відповідаючий сучасним нормам безпеки, був знятий з виробництва, а сертифікат відповідності №UA 1.016.0663836-10 був анулльований!

Крім того, підприємство «Пірена» ніколи не працювало з ТОВ «Пожтехнологія» і ділерських повноваженнь не надавало!  По даному факту, ТОВ «Пірена» звернулося в Держцентр сертифікації МНС України і до Державної інспекції України з питаннь захисту прав споживачів з вимогою прийняти відповідні законодавству міри у зв'язку з постачанням свідомо контрафактної продукції.

Ми впевнені, що власники «Приватбанку» і «Марганецкого ГОКу» також звернуться в правоохоронні органи і відшкодують втрати і ризики, що зазнали. І злочинна діяльність бандитських формувань в економіці буде присічена.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...