Обережно - контрафакт!

Друк

Шановні партнери, колеги, друзі! Останнім часом на ринку безпеки України почастішали випадки постачань фальсифікованих матеріалів і товарів протипожежного призначення, чим дуже стурбоване наше підприємство. Нам стало відомо, що існує ряд компаній, які, працюючи на ринку безпеки, постачають продукцію під маркою нашого підприємства, яка була знята з виробництва! 

Враховуючи, що постачання контрафакта завдає не лише величезного матеріального збитку, а також ставить під загрозу життя людей, ми вважаємо своїм обов'язком інформувати про випадки діяльності подібних «піратських» фірм, щоб максимально забезпечити вас від можливого постачання фальсифікованій продукції.  

Як стало відомо, ТОВ ПКФ «Пожінновація» (ЕДРПОУ 30862364, юридична адреса: 02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 24) пропонує споживачам до реалізації піноутворювач загального призначення «Пірена». Ми маємо офіційний документ, підтверджуючий даний факт.

Ми заявляємо, що ТОВ «Пожінновація» ніколи не купувало у нашого підприємства  піноутворювач  і ділерських повноважень на розповсюдження нашої продукції не має!  

Крім того, піноутворювач «Пірена», як морально і технологічно застарілий і не відповідаючий сучасним нормам безпеки, в березні 2011 року був знятий з виробництва, а сертифікат відповідності №UA 1.016.0663836-10 був анульований!

Останнім часом фахівці нашого підприємства розробили, сертифікували і запустили у виробництво серію нових піноутворювачів «Пірена-1», «Пірена-2», «Пірена-3», «Пірена-4», з технічними характеристиками якими ви можете ознайомитися на сайті в розділі «Піноутворювачі». Сертифікат відповідності в системі УКРСЕПРО UA 1.016.0040558-11   ДСТУ 3789-98   ТУ В 24.6-20166240-002:2010.

Шановні партнери! Будьте пильні! Щоб уникнути постачання контрафактної продукції, звертайтеся безпосередньо до нас, виробников продукції протипожежного призначення!  Наші фахівці гарантують постачання якісного товару, відповідного всім сучасним вимогам  і нормам.  

Ми виражаємо впевненість, що Служба Безпеки України і  Управління по боротьбі з організованою злочинністю дадуть правову оцінку і припинять злочинну діяльність.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...