Держцентр Сертифікації - проти контрафактної продукції

Друк

Шановні колеги, партнери!  

Останнім часом на ринку безпеки збільшилося число неякісної і не сертифікованої продукції протипожежного призначення, вживання якої приводить до збільшення втрат матеріальних цінностей і навіть до людських жертв при виникненні надзвичайних ситуацій.  Це не може не турбувати вітчизняних виробників і державні структури, які контролюють якість продукції протипожежного призначення.

З метою здійснення контролю і запобігання використанню і постачанню конрафактной продукції, 19 липня 2010 року Державний Центр Сертифікації МНС України запропонував упровадити вимоги для підприємств-виробників і постачальників вогнегасних речовин "Щодо надання супровідних документів на сертифіковані вогнегасні речовини".  

Відповідно до пропозицій Держцентра Сертифікації МНС України і для захисту від підробок нашої продукції, підприємство "Пірена", при відвантаженні піноутворювачів типа "Пірена", ввело в дію систему захисту власної продукції від підробок. Відповідно до цього:

  1. У накладній на відвантаження вказується порядковий номер оригінальної копії сертифікату відповідності;
  2. При відвантаженні піноутворювача тара пломбується спеціальними пломбами, номери яких вказуються на лицьовій стороні оригінальної копії сертифікату відповідності, яка в обов'язковому порядку додається до супровідної документації.

Окрім цього вказується: номер партії; дата відвантаження; кількість піноутворювача; номер і дата накладної на вантаж.  

Шановні колеги і партнери! При отриманні піноутворювача звертайте увагу на супровідні документи! Документи, оформлені з порушеннями вимог Державного Центру Сертифікації МНС України, свідчать про здобуття контрафактної продукції. Будьте уважні і обережні!

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...