Піноутворювач "Пірена-1". Сумісність з морською водою підтверджена випробуваннями.

Друк

Піноутворювач "Пірена-1" на практиці вже не раз підтверджував свою високу стійкість, вогнегасну здатність і економічність.

Для поширення сфери застосування, НДІ Пожежної безпеки МНС України були проведені випробування піноутворювача  "Пірена-1" на сумісність з морською водою. 

Результати випробувань показали, що заміна прісної води на морську не приводить до погіршення вогнегасної здатності піни середньої кратності. Тривалість гасіння пожежі та критична інтенсивність подачі робочого розчину також залишаються без змін.

Окрім НДІ Пожежної безпеки, випробування піноутворювача "Пірена-1" на сумісність з морською водою проводив Маріупольський судоремонтний завод. В результаті з'єднання піноутворювача з морською водою якість отриманої піни не змінилася.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...