ПІНОУТВОРЮВАЧІ ТИПА "ПІРЕНА" ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ!

Друк

image002Шановні партнери! Упроваджені останнім часом інновації і тривалі дослідження дозволили розширити асортимент, поліпшити технічні характеристики і значно підвищити якість піноутворювачів для пожежогасіння, що поставляються нашим підприємством.

Ми раді повідомити, що сьогодні закінчена   кропітка робота із створення нових піноутворювачів типа "Пірена" з підвищеною стійкістю і морозостійкістю.

Дані піноутворювачі, які відповідають ДСТУ 3789-98 ТУ У 24.6-20166240-002:2010, успішно пройшли сертифікаційні випробування в Українському НДІ Пожежної безпеки МНС України і отримали сертифікат відповідності UA 1.016.0040558-11 виданий Державним Центром Сертифікації.

Ми хочемо представити вам основні технічні характеристики нових піноутворювачів загального призначення типа "Пірена":

- "Пірена-1". Температура замерзання доведена до показника мінус 50С, відповідно розширився діапазон його вживання (+20С...+500С);

- "Пірена-2". По своїх характеристиках відповідає "Пірене-1", але відноситься до розряду морозостійких піноутворювачів з температурою замерзання мінус 100С

- "Пірена-3". Також має властивості "Пірени-1" і являється морозостійким піноутворювачем с температурой замерзання мінус 200С

- "Пірена-4". Температура замерзання складає мінус 50С, але завдяки підвищеній стійкості і вогнегасної здатності, його можна використовувати як для гасіння пожеж, так і для СТВОРЕННЯ ПОВІТРЯНО-ПІННОЇ ПОДУШКИ НА ЗЛІТНО-ПОСАДОЧНІЙ СМУЗІ ПРИ ЕКСТРЕНІЙ ПОСАДЦІ ЛІТАКІВ.

Тепер, залежно від умов, характерних для вашого виробництва, ви можете вибрати для себе відповідний піноутворювач, а наші співробітники допоможуть вам зробити правильний вибір.

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...