Всі новини

Пірена - представляє дихальні апарати виробництва компанії «INTERSPIRO»

Друк

З березня 2017 року НВП «Пірена» офіційно представляє продукцію компанії «INTERSPIRO» в Україні.

«INTERSPIRO» - один зі світових лідерів з розробки та виробництва дихальних апаратів на стислому повітрі, в тому числі дихальних апаратів для пожежних і рятувальних служб.

Тепер висока якість і інноваційний підхід, втілені в продукції компанії «INTERSPIRO» доступні і Замовникам в Україні.

 
 

Військове спорядження та екіпіровка

Друк

Зважаючи на потребу нашої країни в якісному військовому спорядженні, в кінці квітня 2015 р. Науково-виробниче підприємство "Пірена" розширило асортимент продукції, що випускається спорядженням і екіпіруванням для військових.
При виробництві проукціі військового призначення, ми використовуємо тільки перевірені якісні матеріали, а також світовий досвід виробництва подібної продукції.
Більш детально ознайомитися з продукцією військового призначення, пропонованої нашим підприємством, можна в розділі "Продукція" на нашому сайті.
 
 

Урочистий майстер-клас з використання пневматичної рятувальної подушки "MILAGRO 2"

Друк

30 січня на базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м Хмельницький відбувся майстер-клас з використання амортизаційної подушки на пневматичному каркасі MILAGRO 2, що отримала неофіційну назву - «Куб життя».

Наше підприємство було представлено генеральним директором компанії, презентацію відвідали виконуючий обов'язки Хмельницького міського голови Костянтин Чернілевський, керівний склад Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області та його місцевих пожежно-рятувальних підрозділів.

Оскільки дана пневматична рятувальна подушка є першою в Україні, ТОВ НВП "Пірена" провело навчання з правильної та безпечної експлуатації нового для співробітників ДСНС обладнання, а також були надані рекомендації щодо використання і зберігання "Куба Життя".

Після проходження такого навчання, і представники служб ДСНС, і присутні журналісти мали можливість першими перевірити рятувальну подушку "MILAGRO 2" в роботі, зробивши стрибки на неї з різної висоти.

Всі учасники презентації пневматичної рятувальної подушки "MILAGRO 2" зійшлися на думці, що «Куб життя» незамінний, якщо для евакуації людей неможливо використовувати сходи, або сходова клітка в будинку сильно задимлена.
 
 

Пірена - ексклюзивний представник Para La Oro в Україні

Друк

Із січня 2015 року ТОВ НВП «Пірена» є ексклюзивним дилером ЧУП "ПАРА ЛА ОРО" (Республіка Білорусь) на території України. ЧУП "ПАРА ЛА ОРО" - один з провідних інноваційних виробників ліхтарів (у тому числі пожежних ліхтарів) на території країн СНД.
 
 

Перша рятувальна подушка "Millagro 2" в Україні

Друк

У грудні 2014 року підприємство «Пірена» вперше в Україні здійснило поставку спеціальної рятувальної подушки «Millagro 2».

Єдиним, на сьогоднішній день, володарем такого обладнання є ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Рятувальна подушка «Millagro 2» дозволяє евакуювати людей з висоти до 16 метрів, а швидкість розгортання рятувальної подушки «Millagro 2» складає всього 40-60 секунд.

Незабаром більш детальну інформацію про дану новинку, ви зможете знайти в розділі «Продукція» на нашому сайті.

 
 

Відтепер ми у Вінниці!

Друк

Шановні колеги та партнери! Несподіване і підле військове вторгнення терористичних військ РФ на східні території України перекалечіло долі багатьом українцям, постраждало багато підприємств. У зв'язку з неможливістю продовжувати свою діяльність у період окупації міста Сєвєродонецьк, наше підприємство протягом червня-липня 2014 змушене було в екстреному порядку евакуювати своє виробництво до міста Вінниці. В даний час процес переїзду підприємства повністю завершений. Відновлена робота всіх без винятку виробничих цехів, в тому числі і цех з виробництва каски пожежного, і цех виробництва піноутворювачів для пожежогасіння, і цех з виробництва спеціальних захисних костюмів.

В процесі переїзду наше підприємство продовжувало приймати замовлення наших клієнтів і відвантажувати продукцію, від наявності або відсутності якої може залежати життя людей.

З вересня 2014 року НВП «Пірена» зареєстровано у м.Вінниця, виробнича база розташовується в Вінницькому районі, с. Якушинці.

Хочемо висловити щиру подяку усім, хто активно сприяв в евакуації підприємства і допомогав у оперативному розгортанні виробництва на новому місці.
 
 

Пірена- дилер Harvik Rubber Industries

Друк

З грудня 2013 року ТОВ НВП “Пірена” є офіційним дилером Harvik Rubber Industries на території України. Фірма Harvik Rubber Industries - світовий лідер з виробництва гумових термозахисних чобіт для пожежників.

 
 

Нова конструкція костюмів "Індекс"

Друк

Розпочато виробництво УНІВЕРСАЛЬНОЇ конструкції для термозахисних костюмів серії " ІНДЕКС".

Конструкція "УНІВЕРСАЛ" підвищує захист як людини, так і дихального апарату, а також забезпечує більш зручну і практичну експлуатацію термозахисних костюмів.

 
 

Отриман Сертифікат морського регистру

Друк

На сьогодняшній день наше підприємство отримало Сертифікат Українського морського регистру № 106-3-132-12 від 21.12.2012 р. на піноутворювач  "Пірена-1"
 
 

Відкрита реклама фальсифікату в інтернеті і друкарських виданнях – перший крок до трагедії.

Друк

Нам стало відомо, що деякі «не чисті на руку» фірми, а також приватні підприємці широко рекламують контрафактну продукцію під маркою «Пірени» в мережі Інтернет і популярних спеціалізованих друкарських виданнях.

Детальніше...

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...