Про нас

Науково-виробниче підприємство "Пірена" - провідний український виробник і постачальник засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, а також протипожежного спорядження та обладнання. Тісна співпраця підприємств «Мрія-НТ», «Індекс» і «Пірена» дозволило об'єднати науковий, інтелектуальний і виробничий потенціал. Сьогодні - це підприємства, що займають передові позиції в науково-виробничій сфері даної галузі, а НВП «Пірена» є постачальником цілого переліку продукції...

докладніше ...

Якість нашої продукції

Друк

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Крім того, виробництво захисного одягу має сертифікат системи управління якістю UA 2.043.05156-10, підтверджуючий якість вироблюваних костюмів, які відповідають вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 (ISO 9001:2008). Завдяки високій якості і технічним характеристикам продукції, що поставляється, а також іміджу ППО "Пірена" в даному бізнесі, підприємство не раз ставало переможцем відкритих тендерів на постачання продукції протипожежного призначення для МНС і Міністерства оборони України.

Також продукція, що поставляється "Піреной" не раз була відзначена нагородами й дипломами різних конкурсів протипожежного обладнання.

В 2010 році, за результатами конкурсу МНС на найкращу продукцію в сфері цивільного захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру, у номінації "Засоби індивідуального захисту", термозахисний костюм "Індекс-1200" завоював І місце й одержав Диплом і кубок. У номінації "Вогнегасні речовини" піноутворювачі "Пірена" чотирьох типів завоювали ІІ місце й одержали Диплом.

В 2008 р. пуноутворювач "Пірена" став переможцем конкурсу "Кращий вітчизняний товар - 2008" у номінації "Розробка й виробництво протипожежної техніки і обладнання"

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...