Про нас

Науково-виробниче підприємство "Пірена" - провідний український виробник і постачальник засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, а також протипожежного спорядження та обладнання. Тісна співпраця підприємств «Мрія-НТ», «Індекс» і «Пірена» дозволило об'єднати науковий, інтелектуальний і виробничий потенціал. Сьогодні - це підприємства, що займають передові позиції в науково-виробничій сфері даної галузі, а НВП «Пірена» є постачальником цілого переліку продукції...

докладніше ...
Статті

Продаж протипожежного обладнання

Ставлячи перед собою мету придбати якісне протипожежне обладнання та інвентар, звертайтеся до підприємства «Пірена». Виробники протипожежного устаткування, чию продукцію ми поставляємо, пропонують наступне протипожежне обладнання та інвентар: вогнегасники, рукави пожежні, термозахисні чоботи для пожежних, пояс пожежний рятувальний, карабін, сокири, мотузок рятувальний. Вся продукція відповідає існуючим нормам і стандартам.

Ми пропонуємо комплексне вирішення питань пожежної безпеки для всіх!

 
 

Розміри костюмів

Друк

докладнiше...

 
 

Якість нашої продукції

Друк

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

докладнiше...

 
 

Пірена - синонім якості

Друк

На сьогоднішній день продукція, що поставляється НВП "Пірена", здатна повністю забезпечити безпеку особового складу спеціалізованих підрозділів і людей, що працюють в екстремальних ситуаціях. В арсеналі підприємства існує цілий ряд термозахисних, тепловідбівних, водо- нафтозахисних, хімзахисних костюмів, а також каска пожежного й ряд піноутворювачів загального призначення серії "Пірена".

докладніше ...

 
 

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...