Про нас

Друк

Науково-виробниче підприємство "Пірена" - провідний український виробник і постачальник засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, а також протипожежного спорядження та обладнання.

Тісна співпраця підприємств «Мрія-НТ», «Індекс» і «Пірена» дозволило об'єднати науковий, інтелектуальний і виробничий потенціал. Сьогодні - це підприємства, що займають передові позиції в науково-виробничій сфері даної галузі, а НВП «Пірена» є постачальником цілого переліку продукції яка не має аналогів не тільки в Україні, а й у світі.

ТОВ НВП "Пірена" більш 12ти років успішно працює на ринку України, країн СНД і далекого зарубіжжя, забезпечуючи спеціалізовані пожежні та аварійно-рятувальні підрозділи продукцією, яка гарантує їх успішну і безпечну роботу.

Підприємство «Пірена» - перше вітчизняне підприємство, яке комплексно займається науковою розробкою і випуском високотехнологічного захисного спорядження.

Підприємство «Пірена» вперше в Україні організувало розробку і виробництво і сертифікованого морозостійкого піноутворювача загального призначення «Пірена-2» з температурою замерзання мінус 10 0 С і «Пірена-3» з температурою замерзання мінус 20 0 С.

Термозахисний костюм «Індекс-1200» став справжнім проривом. Даний костюм максимально ефективний при пожежах великої інтенсивності на нафтопереробних об'єктах, нафтосховищах, нафтових і газових фонтанах, де температура в епіцентрі вогню перевищує 1000 0 С і необхідно увійти в зону пожежі для перекриття вентиля або засувки. «Індекс-1200»- костюм багаторазового застосування, витримує температуру навколишнього середовища 1200 0 С протягом 5 хв.

НВП «Пірена» є єдиним вітчизняним виробником касок пожежного («КП-10») і поясів пожежних рятувальних, які за багатьма параметрами перевершують зарубіжні аналоги.

В даний час ми динамічно розвивається кампанія, що поєднує в собі ентузіазм молодих фахівців і фахівців з великим досвідом наукової та практичної діяльності.

Наше підприємство володіє досвідом і технічними напрацюваннями для комплексного забезпечення аварійно-рятувальних служб наступною продукцією:

-      Піноутворювачі загального призначення типу «Пірена»

-      Водотеплозащітние і водонефтезащітние костюми «Аква»

-      Термозахисні костюми «Індекс»

-      Ізолюючі химзахисні костюми «Рятувальник»

-      Захисні костюми пожежного (боївка)

-      Каска пожежного

-      Пояс пожежний рятувальний

-      Екіпірування пожежного

-      Пожежні рукави

-      Пожежні стволи та арматура

-      Інше пожежне спорядження                                                                                                   

 

НВП «Пірена» пропонує тільки якісну продукцію, на ділі довела свою ефективність.

Пам'ятайте, головне завдання нашої продукції зберегти життя людини, а вона безцінна!

Наші фахівці допоможуть з вибором цікавить Вас продукції і пошуком оптимального рішення щодо забезпечення Вашого підприємства якісною продукцією протипожежного та аварійно-рятувального призначення

Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу, а всі Ваші ідеї та побажання уважно вивчаються нашими фахівцями і активно втілюються в життя.

Наша продукція захищає тих, хто ризикує своїм життям для порятунку інших і ми віримо що нам вдасться

 ПЕРЕМОГТИ СТИХІЮ РАЗОМ!

Якість нашої продукції

Фірма «Пірена» постійно веде контроль якості постачаємої продукції, яка відповідає Українським державним стандартам і підтверджується сертифікатами.

Послуга "Відновлення піноутворювача"

Шановні партнери! Підприємство "Пірена" надає послуги з регенерації і відновлення характеристик біологічно «м'яких» піноутворювачів загального призначення, що зберігаються...